BATİAD GELENEKSEL İFTARINI İLK GÜN YAPTI

BATİAD GELENEKSEL İFTARINI İLK GÜN YAPTI
BATİAD Yönetim Kurulu, Mübarek Ramazan Ayının ilk iftarını dernek üyeleri ve davetlilerle birlikte Bayrampaşa Titanic Hotel’de yaptı.11.07.2013 00:00

Davete;  Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Ak Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Cemil Yıldız, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, İTO Elyaf İplik Meslek Komitesi Meclis Başkanı Bekir Taner Ateş, Trisad Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balkuv, OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi Orhan, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Halit Tuna, LASİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ocaklı ve LASİAD Denetleme Kurulu Üyesi Zülfi Koç, ÖRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Kurt, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadettin Kurtuluş , siyasi partilerin ilçe teşkilatları, Bayrampaşa mahalle muhtarları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Bayrampaşa Yeşil Camii İlim ve Hizmet Vakfı Başkanı Abdullah Ustaosmanoğlu Hoca da kur’an tilaveti ve dualarıyla geceye teşrif etti.


 Fasıl eşliğinde yenen yemeğin ardından BATİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erten konuşma yaparak başkanlık görevini devraldığı Doğan Bakırcı’ya bir teşekkür plaketi verdi. “Dört yıllık süre boyunca BATİAD’ı en güzel şekilde temsil eden ve şimdi Bayrampaşa’mızda yer alan 46 derneğin bir araya gelerek oluşturduğu Bayrampaşa Dernekler Platformu yani BAYDER’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Doğan Bakırcı’ya şahsım ve BATİAD yönetimi olarak teşekkürlerimi sunuyor ve başarılar diliyorum” dedi.

 BATİAD, Bayrampaşa Belediyesi ve Nişantaşı Üniversitesi ortaklığıyla başlattıkları 1000 kadına 1000 iş projesiyle 14 ev hanımının meslek sahibi olduklarını ve Bayrampaşa’da işe yerleştirdiklerini ifade eden BATİAD Başkanı Aydın Erten, “Başarı bir yolculuktur. Varış noktası değildir. Bu başarı yolculuğunda bizleri destekleyen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, iş adamlarımıza teşekkür ediyoruz.“ diye konuştu.


Belediye Başkanı Atila Aydıner ve Ak Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Cemil Yıldız da söz alarak BATİAD`ın 4 yıllık süre boyunca yaptıklarını takdir ettiklerini ve sonuna kadar arkalarında ve destek olduklarını ifade ettiler.


 Daha sonra eski ve yeni yönetim birarada hatıra fotoğrafları çektirdi.
Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.