YILDIZ ACADEMİA HASTANESİ STK'LARLA BULUŞTU...

YILDIZ ACADEMİA HASTANESİ STK'LARLA BULUŞTU...
Özel Yıldız Academia Hastanesi Gaziosmanpaşa'da kurulu bulunan STK başkanları ve basın mensupları ile düzenledikleri kahvaltı programında bir araya geldi. 01.12.2013 00:00

"Yıldıztabya Caddesi No: 77 Gaziosmanpaşa" adresinde faaliyetini sürdüren Özel Yıldız Academia Hastanesi'nin Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Keşküş'ün ev sahipliğini yaptığı davete katılan Sivil Toplum Kuruluşlarının üyelerine sağlık hizmetlerinde özel indirimler uygulanacağı belirtildi.


Hastanenin önceki yönetiminden devir alınarak 2 ortaklı yeni bir yönetimin oluşturulduğunu anlatan Özel Yıldız Academia Hastanesi Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Keşküş, hastanede yapılan yenilikleri ve hedeflerini anlattı.

 

Özel Yıldız Academia Hastanesi Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. nİbrahim Keşküş, "Teknolojik yeniliklerin ve tedavi yöntemlerinin baş döndürücü bir hızla geliştiği çağımızda, bu yeniliklere ayak uydurmak ve uluslararası standartlarla hastalarına bu hizmeti taşımak tabidir ki bu anlayışta olan hastanemizin en büyük amacıdır." dedi.


Gaziosmanpaşa'daki Sivil Toplum Kuruluşlarının hastaneye yazılı olarak bildireceği üyelerine; özel olarak indirim uygulanacağını belirten Özel Yıldız Academia Hastanesi Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Keşküş, hastanenin kendi içerisinde verdiği kurumsal tüm hizmetlerden listede yer alanların özel indirimle yararlanacağını kaydetti.
Etiketler: özel -yıldız -academia -hastanesi -stk -ve -basın -mensupları -buuştu

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.